ARCHITEKTURA, ARANŻACJA I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferta i cennik

Aranżacja wnętrz

Konsultacje i porady projektanta

Oferta skierowana do osób, które potrzebują świeżego spojrzenia na pomieszczenie i jednorazowej pomocy przy rozwiązaniu problemów technicznych i funkcjonalnych oraz podpowiedzi i podania pomysłów w kwestii stylu i doboru wyposażenia oraz materiałów wykończenia, by dalej samodzielnie realizować plan przearanżowania wnętrza.


Podczas wizyty zostaną wykonane pomiary pomieszczenia, szkice propozycji zaaranżowania przestrzeni oraz zaproponowane przykładowe materiały wykończeniowe i wyposażenie. Na podstawie katalogów i wzorników zostaną zaprezentowane przykładowe rozwiązania produktowe, które nadadzą wnętrzu oczekiwany charakter.

Spotkanie można również wykorzystać na wspólne oglądanie i wybieranie wyposażenia i materiałów wykończeniowych w sklepach i salonach sprzedaży.

Po konsultacjach Klient otrzymuje szkice i notatki powstałe w trakcie spotkania.


Cena usługi: 250 zł brutto (cena zawiera VAT) + koszt dojazdu 2 zł/ 1 km

Czas spotkania: do 3 godzin

(Jest to czas wystarczający na omówienie 1-2 pomieszczeń. W przypadku spotkania dotyczącego większej ilości pomieszczeń podstawowy czas spotkania może nie być wystarczający.)

Pomysł na metamorfozę

Oferta dla osób, które potrzebują inspiracji i pomysłu na wnętrze oraz zaprezentowania ich na rysunkach i wizualizacjach, jednak bez dokładnego opracowania wszystkich szczegółów, a z postawieniem nacisku na określenie funkcjonalności wnętrza oraz jego stylu.


Szybkie opracowanie, jedna cena niezależnie od rodzaju pomieszczenia do 25 m2

(dla większych pomieszczeń i wnętrz komercyjnych wycena indywidualna)


Usługa obejmuje spotkanie, podczas którego zostaną wykonane pomiary pomieszczenia, oraz omówione propozycje zaaranżowania na podstawie szkiców, a także zaproponowane przykładowe materiały wykończeniowe i wyposażenie. Produkty będą prezentowane na podstawie katalogów, wzorników internetowych i katalogów internetowych. Po wybraniu jednej opcji Projektant przygotuje rzut aranżacji z zaprezentowaniem proponowanych produktów oraz proste wizualizacje 3D prezentujące omówione na spotkaniu rozwiązania.

Kompletne opracowanie zawiera:

• rzut zwymiarowanego pomieszczenia w stanie zastanym (inwentaryzacja),

• rzut aranżacji pokazujący układ funkcjonalno- przestrzenny z zaprezentowaniem wybranych produktów,

• proste wizualizacji 3D,


Cena usługi: 500 zł brutto (cena zawiera VAT) + koszt dojazdu na spotkanie: 2 zł/ 1 km

Czas spotkania: ok 3 godziny

Czas opracowania kompletu rysunków i wizualizacji: ok 5 dni roboczych


Istnieje możliwość rozbudowania podstawowej opcji opracowania:

• + 220 zł brutto – każda kolejna propozycja aranżacji zaprezentowana na rzucie 2D i prostych wizualizacjach 3D,

• + 180 zł brutto – aranżacja zamiast na prostych wizualizacjach zostanie zaprezentowana na wizualizacjach fotorealistycznych,

• + 100 zł brutto – do opracowania zostanie dołączona tzw. tablica inspiracji, czyli arkusz prezentujący zdjęcia wybranych produktów z podaniem ich nazw i cen,

• + 180 zł brutto – wspólne zakupy, wizyty w wybranych sklepach oraz dobieranie materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza (czas: do 3 godzin). Wybór sklepów proponuje Projektant. W przypadku chęci odwiedzenia innych sklepów do ceny może zostać doliczony koszt dojazdu.


Oferta dotyczy jednego pomieszczenia. W przypadku zleceń na opracowanie kilku pomieszczeń możliwe są rabaty lub dodatkowe usługi w cenie opracowania.


OPRACOWANIE MOŻE BYĆ REALIZOWANE W RAMACH WSPÓŁPRACY ZDALNEJ (bez spotkań, kontakt wyłącznie telefoniczny i/lub mailowy)

Koncepcja aranżacji wnętrz

Oferta skierowana do osób, które potrzebują pomysłu na zmianę aranżacji pomieszczenia i pomocy przy doborze materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia i chciałyby czynnie uczestniczyć w kreowaniu przestrzeni, by mieć większy wpływ na ostateczną koncepcję.


Usługa zakłada spotkanie, podczas którego zostaną wykonane pomiary i omówione różne opcje zaaranżowania przestrzeni. Omówione są też pomysły na stylistykę i kolorystykę wnętrz z zaprezentowaniem konkretnych produktów w katalogach, wzornikach i na stronach internetowych.

Podczas drugiego spotkania prezentowane są przygotowane rysunki rzutów  i proste wizualizacje 3D pokazujące dwa układy aranżacji. Spośród nich Klient wybiera jeden, który może modyfikować we współpracy z Projektantem.

Po ustaleniu ostatecznego wyglądu Projektant opracowuje ostateczną dokumentację.

Opracowanie końcowe składa się z:

• rzutu zwymiarowanego pomieszczenia w stanie zastanym (inwentaryzacja),

• rzutu aranżacji pokazującego układ funkcjonalno- przestrzenny z zaprezentowaniem wybranych produktów,

• prostych wizualizacji 3D,

• krótkiego opisu,

• prostego zestawienia użytych materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia.

Przekazanie opracowania oraz konsultacje i wybór prezentowanych opcji mogą odbywać się drogą elektroniczną.


Cena usługi:

1100 zł brutto (cena zawiera VAT) dla pomieszczeń: pokój, przedpokój

1500 zł brutto (cena zawiera VAT) dla pomieszczeń: kuchnia, łazienka

(W przypadku odległości powyżej 15 km do ceny zostanie doliczony koszt dojazdu)

Czas opracowania kompletu rysunków i wizualizacji liczony od pierwszego spotkania: ok 14 dni roboczych

(Czas podawany jest orientacyjnie i zależy od ustalonych terminów spotkań i czasu podejmowania decyzji przez Klienta.)


Istnieje możliwość rozbudowania podstawowej opcji opracowania:

• + 180 zł brutto – aranżacja zamiast na prostych wizualizacjach zostanie zaprezentowana na wizualizacjach fotorealistycznych.

• + 150 zł brutto – wspólne zakupy, wizyty w wybranych sklepach oraz dobieranie materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza (czas: do 3 godzin). Wybór sklepów proponuje Projektant. W przypadku chęci odwiedzenia innych sklepów do ceny może zostać doliczony koszt dojazdu.


W przypadku zleceń na opracowanie kilku pomieszczeń możliwe są rabaty lub dodatkowe usługi w cenie opracowania.


OPRACOWANIE MOŻE BYĆ REALIZOWANE W RAMACH WSPÓŁPRACY ZDALNEJ (bez spotkań, kontakt wyłącznie telefoniczny i/lub mailowy)

Pełne opracowanie aranżacji wnętrz

Usługa dedykowana osobom, które chcą otrzymać kompleksową pomoc przy aranżowaniu pomieszczenia, a opracowywanie pomysłu, od koncepcji po przygotowanie dokumentacji dla wykonawców prac remontowych, chcą powierzyć Projektantowi, który przejmie na siebie obowiązki poszukiwania odpowiednich produktów i rozwiązania spraw technicznych. Usługa obejmuje również kontrolę budżetu i dobór produktów z uwzględnieniem ich cen i znalezieniem dostawców.


Usługa zakłada spotkanie, podczas którego zostaną wykonane pomiary i omówione różne opcje zaaranżowania przestrzeni. Zaproponowane zostaną też pomysły na stylistykę i kolorystykę wnętrz.

Podczas drugiego spotkania prezentowane są przygotowane rysunki rzutów i proste wizualizacje 3D pokazujące dwa układy aranżacji, kolorystykę, stylistykę. Spośród nich Klient wybiera jeden, który może modyfikować we współpracy z Projektantem. Podczas spotkania Projektant może proponować rozwiązania niezależne od wcześniejszych ustaleń, będące jego autorską propozycją. Klient wspólnie z Projektantem wprowadza zmiany do prezentowanych rozwiązań, by ostatecznie ustalić jedną wybraną opcję aranżacji.

Na spotkaniu omawiane są również różne możliwości rozwiązań technicznych i instalacyjnych. W ramach usługi możliwe jest wspólne oglądanie produktów w sklepach i salonach sprzedaży. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i dokonaniu wyborów Projektant przygotowuje dokumentację, która pozwoli przeprowadzić prace remontowe zgodnie z założeniami i zdejmie z Klienta ciężar wielu decyzji podczas realizacji założenia.

W ramach usługi Projektant we współpracy z dostawcami przygotowuje oferty i kontroluje założony budżet.


Komplet opracowania zawiera:

• opis proponowanych rozwiązań technicznych i wytycznych dla wykonawców prac remontowych,

• rzutu zwymiarowanego pomieszczenia w stanie zastanym (inwentaryzaca),

• rzut pomieszczenia pokazujący ewentualne zmiany w układzie ścian lub przebiegu instalacji (opcjonalnie),

• rzutu aranżacji pokazującej układ funkcjonalno- przestrzenny,

• rzut wytycznych dla instalacji elektrycznej pokazujący dokładne rozmieszczenie wszystkich gniazdek elektrycznych, punktów świetlnych, itp,

• rzut pokazujący układ ewentualnych sufitów podwieszanych (opcjonalnie),

• rzut pokazujący układ posadzek i opisujący używane materiały wykończeniowe,

• widoki kluczowych ścian pokazujące układ zabudowy meblarskiej, wysokości montażu sprzętów, wyposażenia, itp. (opcjonalnie),

• rysunki wytycznych dla stolarzy wykonujących zabudowy meblarskie (koncepcje zabudów pokazujące podstawowe wymiary i wyposażenie oraz dobór materiałów)- opcjonalnie,

• fotorealistyczne wizualizacje 3D,

• zestawienie użytych materiałów i wyposażenia wraz z ilościami, cenami i dostawcami.


Przekazanie opracowania oraz konsultacje i wybór prezentowanych opcji mogą odbywać się drogą elektroniczną.


Cena usługi:

1800 zł brutto (cena zawiera VAT) dla pomieszczeń: pokój, przedpokój

2100 zł brutto (cena zawiera VAT) dla pomieszczeń: kuchnia, łazienka

(W przypadku odległości powyżej 15 km do ceny zostanie doliczony koszt dojazdu)

Czas opracowania kompletu rysunków i wizualizacji liczony od pierwszego spotkania: ok 20-60 dni roboczych

(Czas podawany jest orientacyjnie i zależy od ustalonych terminów spotkań i czasu podejmowania decyzji przez Klienta. Oferta przewiduje

do 3 spotkań na miejscu realizacji i 1 spotkanie w salonach sprzedaży.)


W przypadku zleceń na opracowanie kilku pomieszczeń możliwe są rabaty lub dodatkowe usługi w cenie opracowania.


OPRACOWANIE MOŻE BYĆ REALIZOWANE W RAMACH WSPÓŁPRACY ZDALNEJ (bez spotkań, kontakt wyłącznie telefoniczny i/lub mailowy)Zapraszam do kontaktu i rozmowy o szczegółach współpracy.

Obserwuj dopracownię na innych portalach i bądź na bieżąco z tym, nad czym pracuję. 

facebook

homebook

PRAWA AUTORSKIE DO WSZYSTKICH PROJEKTÓW PREZENTOWANYCH NA STRONIE NALEŻĄ DO FIRMY DOPRACOWNIA ARCHITEKTONICZA