ARCHITEKTURA, ARANŻACJA I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferta i cennik

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pracowni.
Chętnie odpowiem na pytania i pomogę dobrać zakres
usług odpowiadający Twoim potrzebom.

Oferta i cennik

Aranżacja wnętrz

Na ofertę aranżacji wnętrz składają się usługi o zakresach od konsultacji, przez propozycję na metamorfozę i proste opracowania, aż do pełnych projektów wykonawczych włącznie z nadzorem. Zakres współpracy każdorazowo jest dobierany tak, by dopasował się do potrzeb Klienta. 

Podstawowe opcje współpracy:

  • konsultacje i porady projektanta
  • pomysł na metamorfozę 
  • koncepcja aranżacji wnętrz
  • pełne opracowanie aranżacji
  • nadzór autorski

Inwentaryzacje i projekty budowlane

Przygotowanie projektów budowlanych lub przeprowadzenie inwentaryzacji architektonicznej to usługi niezbędne podczas wielu inwestycji. Przygotowana dokumentacja stanowi niezbędny załącznik przy postępowaniach administracyjnych, opracowywaniu dokumentacji przetargowych lub przedsprzedażowych.

Zapewniam kompleksową pomoc przy opracowaniu dokumentacji technicznej oraz uzyskaniu wymaganych pozwoleń, zgód i uzgodnień.

Home staging i projekty dla osób inwestujących w nieruchomości

Home staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w celu zaprezentowania jej potencjału. Oferta zakłada przygotowanie metamorfozy we współpracy z firmą remontową lub opracowanie dokumentów i wizualizacji prezentujących możliwy stan nieruchomości. 
Projekty graficzne

Oferowana usługa to przede wszystkim opracowanie identyfikacji wizualnej firmy, czyli logo. Dodatkowo do projektu przygotowane mogą zostać wzory wszystkich dokumentów, wizytówek, materiałów reklamowych, oraz książka znaku, czyli dokument określający sposób używania znaku graficznego.
Obserwuj dopracownię na innych portalach i bądź na bieżąco z tym, nad czym pracuję. 

facebook

homebook

PRAWA AUTORSKIE DO WSZYSTKICH PROJEKTÓW PREZENTOWANYCH NA STRONIE NALEŻĄ DO FIRMY DOPRACOWNIA ARCHITEKTONICZA